Szanowni Państwo, jesteśmy korporacją o międzynarodowym zasięgu z historią w tle, sięgającą 102 lat tradycji. Poszukujemy kooperantów, handlowców, dystrybutorów oraz przedstawicieli, którzy mają zdolność tworzenia więzi i współdziałania z innymi, umiejętność pracy w grupie na rzecz osiągania wspólnych celów, umiejętność zespołowego wykonywania zadań i wspólnego rozwiązywania problemów.

Nasza marka jest uznana i szanowana na rynkach światowych. Jakość narzędzi,które produkujemy to połączenie najwyższych standardów z nowoczesnymi technologiami.Własne zaplecze laboratoryjno - badawcze umożliwia wprowadzanie na rynek nowych rozwiązań technicznych oraz integrowanie w produktach, nowatorskiej myśli technicznej naszych inżynierów. Narzędzia firmy Phiolent to tylko i wyłącznie narzędzia profesjonalne.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą, prosimy o kontakt z nami: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub telefonicznie:

00 48 505 011 010 lub 00 48 511 36 91 07

Zapraszamy do współpracy.

Zarząd Phiolent Polska Sp. Z o.o.

Częstochowa 42 202 , Sabinowska 48 - 50