Szanowni Państwo,Staramy się nieustannie by nasze wyroby w pełni zadawalały wszystkich naszych klientów. Nasz serwis gwarancyjny obejmuje wszystkie sprzedawane przez nas narzędzia i wynosi 2 lata dla użytkownika. Dla firm użytkujących nasze narzędzia profesjonalnie w rzemiośle, przemyśle itd,  okres obejmujący gwarancję wynosi 1 rok. W przypadku napraw i serwisu w okresie gwarancyjnym, niezbędnym jest przedstawienie przez klienta ważnej karty gwarancyjnej, wystawianej przez naszą firmę przy sprzedaży narzędzi.

Narzędzia do serwisu oraz napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych można dostarczać do nas osobicie lub poprzez kuriera:

Phiolent Polska Sp.Z o.o. ,Częstochowa 42 202 , Sabinowska 48 - 50.

Serwis otwarty jest codziennie Poniedziałek do Piątku w godz. 09 30 - 17 30.

Kontakt telefoniczny serwisu ; 00 48 505 011 010 lub Mail ; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Reklamacje,skargi,zażalenia prosimy kierować listownie na adres ; Phiolent Polska Sp. Z o.o.  ,Częstochowa 42 202 ,Sabinowska 48 - 50

lub Mail ; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serwis Phiolent Polska Sp.Z o.o.

Częstochowa 42 202 ,Sabinowska 48 - 50

 

System.String[]System.String[]